Sport line

Coraz częściej propagowany jest model zdrowego trybu życia, przez co rozumiana jest  oprócz odpowiedniego odżywiania rekreacja ruchowa.

Istotna jest codzienna praca nad sprawnością i kondycją fizyczną, regularny trening co najmniej dwa-trzy razy w tygodniu oraz ćwiczenia dostatecznie intensywne, by wywarły wpływ na podnoszenie sprawności i wydolności fizycznej. Niestety wiąże się to również ze zwiększonym zakwaszeniem organizmu, wzrostem ryzyka urazów i złamań, ale także zagrożeniem ze strony układu krążenia, szczególnie w przypadkach sportów wyczynowych czy profesjonalnych. Konsekwencją nagłego przeciążenia może być zawał mięśnia sercowego. W świetle badań uzupełnianie niedoborów mineralnych w codziennej diecie staje się koniecznością.

 

Przejdź do produktów

 

Sport line

Invex Remedies to firma, w której mamy jasno określone priorytety. Poprzez stały rozwój i prowadzone badania, podążamy za potrzebami współczesnego człowieka. Wykorzystujemy własne patenty i wynalazki dla poprawy jakości życia. W zgodzie z naturą i harmonii z rytmem serca, pragniemy dbać o Państwa zdrowie, wiedząc jednocześnie, że piękno i uroda są odbiciem wewnętrznego stanu ducha i ciała. Istotą naszej działalności jest praca naukowa, szukanie odpowiedzi na trudne pytania i zagadnienia.

Sport line