Linia Silver Touch Siła czystości srebra dla zdrowej skóry

Dzięki zawartości srebra monojonowego dermokosmetyki należące do linii Silver Touch wykazują silne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i przeciwgrzybicze. Antybakteryjny tonik jest niezastąpiony w walce z trądzikiem. Reguluje i ogranicza wydzielanie sebum. Przyspiesza likwidację zmian trądzikowych i zapobiega powstawaniu nowych wykwitów na skórze. Skraca czas gojenia i regeneracji. Łagodzi podrażnienia, koi i odświeża skórę. 

Natomiast antybakteryjny płyn jest świetnym antyseptykiem do skóry całego ciała. Starannie dobrany skład czyni ten produkt wszechstronnym, może być stosowany nie tylko na zmiany trądzikowe, ale wszędzie tam gdzie potrzebujemy ochrony przeciwgrzybiczej, przeciwwirusowej czy przeciwbakteryjnej, tj.: jako środek po goleniu -zapobiegający zapaleniu mieszków włosowych, jako skuteczny antyperspirant czy preparat odkażający przed zabiegami kosmetycznymi.

Produkty z tej linii mogą stanowić uzupełnienie linii Golden Touch oraz Organic Silica. Substancje aktywne zawarte we wszystkich liniach są kompatybilne i odznaczają się synergią.

 

Przejdź do produktów